| DeidaraXR1 a întrebat:

Ce ritm pot folosi pentru Jumatatea Mea - Taxi la tobe? Adica pare a fi o patrime dar parca aud ceva mai ciudat. Ma puteti ajuta?

http://www.youtube.com/watch?v=7tJe8Oiiz4I

3 răspunsuri:
| kuchikisan a răspuns:

Salut! ..si eu zick ca e o patrime...da intreaba si pe prietenii tai si vezi ce spun kiss

| DeidaraXR1 explică (pentru kuchikisan):

Eu cand singur deocamdata... si prietenii mei nu au nici o treaba cu muzica.

| kuchikisan a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Nasol asa...eu stau numai prin preajma...la persoane cu muzica. muzica e viata mea.practic succes cu melodiawinking