| Romancutza a întrebat:

Salut ce sa fac daca mie imi place sa cant si toti care mau auzit spun ca am voce dar mama mea spune ca nu. ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

1. o lasa-ma pe mama ( sunt parinti care daca ei ar vrea ca tu sa faci medicina mai mult decat vrei tu sa canti si nu inteleg asta te'ar putea influenta prin diverse metode )
2. as recomanda un profesor de muzica ( la un liceu de arte ) si sa incepi de acolo. ar trebui sa te indrume cel mai bine. ( poate gasesti pe cineva aici in domeniuwinking )
3. daca iti place sa canti go 4 it, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ceilalti au fost doar amabili?laughing
In fine... cauta pe cineva care chiar se pricepe la asta si poate sa iti spuna daca ai sau nu vocehee hee

| Ana213 a răspuns:

Cred ca o idee buna ar fi sa faci astfel: copiezi de pe net un negativ de la o melodie inveti versurile sau pur si simplu le cittesti, folosesti un program gen:,, mp3 recorder" si un microfon, incarci piesa cu vocea ta pe youtube, lasi aici linkul si apoi iti putem spune cu totii parerea happy

| BlackRainbow a răspuns:

Pai daca toata lumea zice ca ai... inseamna ca ai oh go on las`o in pace pe mama ta big grin

| madia a răspuns:

Cum putem sa te ajutam?
Trimite un demo unor case de discuri sau pune melodii cantate de tine pe youtube.

| Romancutza explică:

Las-o pe mama ta.