| George12356456 a întrebat:

Ce sistem de boxe îmi recomandați până în 1000 lei? Am camera de 20 mp. Precizez că Logitech z906 nu îmi place. 70% din timp îl folosesc pentru muzica.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Ia un 5.1 de la Genius de exemplu, sunt mai multe modele. Pentru 20 de mp ai camerei nu ai nevoie de mai multa putere, dar ca si conditie, cauta ca incintele acustice (boxele pe romaneste) sa fie din lemn. Pentru muzica se simte diferenta intre lemn si plastic chinezesc.