| Lena33 a întrebat:

cine imi da si mie date despre Louis Tomlinson,Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan si Zayn Malik? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Bună!
Louis Tomlinson:
~Louis Tomlinson s-a născut la 24 decembie 1991 și are 5 surori mai mici:Georgia, Charlotte, Félicité, Daisy and Phoebe. Membrul trupei One Direction a spus că Robbie Williams a avut mereu o mare influență asupra lui și că îl idolatrizează. În 2011, mama și tatăl lui vitreg au hotărât să divorțeze.

Harry Styles

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Harry iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.

Zayn Malik

Zayn Malik a văzut pentru prima dată lumina zilei la 12 ianuarie 1993 în Spitalul Sf.Luke. Tatăl pakistanez și mama englezoaică, Malik mai are 3 suroribig grinoniya, Waliyha și Safaa, cu care se înțelege foarte bine.
Niall Horan

Niall Horan s-a născut în Irlanda la 13 septembrie 1994. Părinții lui, Maura Gallagher și Bobby Horan, au divorțat în 1998, iar după ceva timp mama lui s-a recăsătorit. Pentru câțiva ani, el împreună cu fratele lui mai mare au locuit cu mama, după care s-au mutat cu tatăl lor. Băiatul cântă de când era mic la chitară, iar într-un interviu a spus ca ea este cel mai frumos cadou pe care l-a primit vreodată de Crăciun.

Liam Payne

Liam Payne s-a născut la 29 august 1993 și are două surori mai mari pe nume Ruth, respectiv Nicola. El a participat la 14 ani la audițiile X Factor, dar Simon Cowell i-a spus să revină peste 2 ani. Și așa a făcut: în 2010 a participat din nou la X Factor si a ajuns în celebra trupă One Direction.

1 răspuns:
| Te_Ube_Billutz_1998 a răspuns:

Nume:
Louis William Tomlinson.

Inaltime:
1, 75m

Data nasterii:
24 decembrie 1991[20 ani]

Zodia:
Capricorn

Curiozitati:
Face parte din 1D
Dp X Factor,marele castigator,Steve
Brookstein, a spus ca este surprins de faptul ca Louis a ajuns in finala, deoarece nu este un cantaret bun[idiot ala:@]. Insa acesta aprimit mult spijin dl fani si celebritati, dovedindu-se faptul ca Steve, era gelos pe faptul ca desi castigase nu ajunsese atat de cunoscut.
Acesta are 4 surori:Felicite (Fizzy) Charlotte (Lottie) si gemenele Phoebe si Daisy
Louis are o relatie de aproape un an cu Hannah Walker
Este cunoscut drept "liderul"pentru ca mereu ramane sa rezolve orice problema

Asta estedespre Louis.

Uite si despre Harry:

Nume complet:
Harry Edward Styles
Inaltime:
1, 78 m
Data nasterii:
1 februarie 1994(18 ani)
Zodia:
Varsator
Lucruri despre el:
Face parte din 1D[logic]
Ii place sa poarte parul cret ca sa atraga atentia fetelor[ce sweet:X]
Este vocea principala la 1D impreuna cu Liam
Este cel mai tanar membru 1D
Este cunoscut ca "cuceritorul" trupei
Ii place sa stea dezbracat:->,deja i-a contagiat pe Niall si Liam.Dp el,este un obicei tampit,dar care atrage anumite fane:->
I-ar placea sa aiba iubita, a avut, dar spune ca nu este bun atunci cand vn vb de primul paswinking
Odata, Liam si Niall, l-au inchis intr-o camera si cand s-au intors l-au gasit dezbracat si le-a zis:"Tah Dah"rolling on the floor
Are o sora pe nume Gemma cu care se inteleg fffffff binewinking

Cam atat am gasit, sper sa-ti folosesca happy