| Incognito16 a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu o lista de muzica pentru botez? Muzica de intrare, populara pentru hora, perechi, muzica pentru tort, etc. Stiti voi, dar fara manele. Cineva care se stie cat de cat cu muzica si cu ce se asculta des acum. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cam greu sa gasesti DJ pe TPU. Gasesti liste pe YT cate vrei.

| Incognito16 explică (pentru Wr3nch):

Ma gandeam ca ma poate ajuta cineva cu cateva melodii. De masa si pentru perechi in special