| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cine poate imi spune asa ceva:intr-o melodie se aude si niste voce, cum pot sa scot vocea sa fie doar melodia?

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Normal ca se aude "niste voce" ca doar e melodie cantata cu gura banuiesc. Mi-e egal pune un link de youtube sau uploadeza melodia pe undeva sa vedem cine este artistul/a. Altfel cu programe te cam chinui.

| greenwave666 a răspuns:

Salut! sincer habar n'am... incearca pe youtube... numele piesei si dupa instrumental! funda?