| DeeyuAndrei a întrebat:

Cum pot compune un ritm pentru un cântec. Am niște versuri, dar acum am nevoie de ritm.
Mersi!

2 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Daca vrei pentru rap, hiphop etc, cauta pe google "free drum loops samples". Sau daca ai un soft gen FL, e usor sa-ti faci tu propriul beat.

| Bri96anonim a răspuns:

Nu stiu sigur, dar mie ritmul iti vine de la sine asculta multe melodii si incerca sa combini sunete, depinde si de ce versuri ca sa te dai dupa ele! Sper ca te am ajutat, funda?:-)))