| adyje a întrebat:

Cum pot sa bag posturile de radio preferate in winamp 11 pentru a nu le mai asculta pe google?

Răspuns Câştigător
| Bordei_Alex_1991 a răspuns:

Cauta adresa url a radio-ului si o adaugi prin comanda "Add URL" in optiunile din josul playlist-ului de la Winamp. Postul de radio adaugat va aparea in playlist.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pe site-urile oficiale ai linkuri catre playerele audio in care vrei sa asculti posturile radio, fara a fi nevoit sa deschizi pagini web. Iti poti face un playlist din adresele astfel salvate.