| OnlyDga a întrebat:

Salut.Cum scap de frica de scena/trac in momentul cand cant pe o scena? Exersez, repet, cant foarte des cand sunt singur dar in momentul cand urc pe scena sunt destul de coplesit si am impresia ca nu imi mai iese nimic. E nedrept sa repeti foarte mult ceva, sa fie bine iar in momentul in care urci pe scena, sa sacrifici totul din cauza emotiilor.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Nu am cantat decat o data la microfon si as vrea sa incerc cateva piese"

ar trebui să lucrezi la asta și să zici "nu am cântat decât de una sută ori..."