| Oxii11 a întrebat:

Cum se numesc muzicile accelea care nu canta cantaretul deci e numai muzica big grin FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Negativ sau Instrumental.

8 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Negativetongue
funda>?

| música a răspuns:

Hello oxii11
acele melodii in care este numai muzica se numesc.negative."negativul acelei melodii".si in plus melodia are doua parti:muzica si versurile.negativul unei piese este muzica in sine, fara a fi interpretata de un cantaret prin voce.adica doar partea de orchestratie, partea instrumentala... daca doresti sa obtii negativul unei melodii.e simplu cauti pe youtube negativ urmat de melodia care o doresti

Eu sper ca te-am putu ajuta cu ceva
Iti doresc numai bine, Maryan

| oCiudata a răspuns:

Negative se numesc:*:*

| RalucaAllen a răspuns:

Negativ? big grin

| RalucaAllen a răspuns:

De fapt, sigur se numeste negativ! happy

| tdrgabriela a răspuns:

Negativ

| Criiiisss a răspuns:

Negativ sau instrumental!