| EdiDa a întrebat:

Salut, de 2 zile am o problema cu YouTube-ul. La orice videoclip imi apare: "A aparut o eroare. Incercati mai tarziu" ("An error occurred. Please try again later"). Folosesc Google Chrome dar acest lucru imi apare pe toate browser-ele. Am incercat sa reinstalez Flash Player-ul, sa sterg datele de navigare (cu tot cu Cache si Cookie) dar degeaba. Va rog sa-mi spuneti cum sa rezolv problema. Multumesc. (dau si funda).

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Exact aceeaşi eroare îmi dă şi mie. Nu şti ude la ce este,dar nu mai pot vizualiza clipurile de pe youtube. Doar youtube, cu orice browser aş încerca.
Am reinstalat flashplayer-ul, dar degeaba. Habar nu am ce să-i fac, orice aş încerca nu merge nimic... dacă aflu ceva, revin şi-ţi spun şi ţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când ai reinstalat Flash Player, ai luat o versiune mai veche? Am citit pe un forum că asta ar fi cea mai bună soluţie, pentru că noua versiune are ceva probleme.

| EdiDa explică (pentru anonim_4396):

Da am facut si chestia asta, dar degeaba