| liviuuu a întrebat:

Salut.De curand am fost intr-un club si am auzit o melodie care nu stiu cum se numeste sau cine o canta, am retinut doar cateva versuri"de seara pana dimineata cu pofta de viata"nu este manea si era o voce de femeie, daca ati putea sa ma ajutati cu vreun link de pe youtube as fi recunoscatorhappy.

Răspuns Câştigător
| Hollocause a răspuns:

Scuze daca este prea tarziu, melodia cred ca este
Like Chocolate - TaraBoy
:-s
Bafta.

| liviuuu explică (pentru Hollocause):

Mersi frumos, nu-i nimic ca ca era prea tarziu gestu a contat cool

3 răspunsuri:
| Looooooolll a răspuns:

Pai scrie versurile pe youtube si poate gasesti

| liviuuu explică (pentru Looooooolll):

Degeaba am scris dar imi da altceva si nu e melodia care o vreau eu