| Razvan17Me a întrebat:

Deci, vreau sa stiu si eu cum imi pot forma vocea si sa cand mai bine, sa nu ma mai balbai asa mult(am vocea groasa). As vrea sa iau cursuri de canto, dar din pacate in orasul meu nu este niciun profesor de canto. Pe langa asta, am alta problema, vreau sa invat engleza, si mai mult, cum se pronunta fiecare cuvant ca sa stiu sa cant in engleza, sa leg fraze intregi in engleza, nu doar 1-2 propozitii.

Răspuns Câştigător
| Monnyy a răspuns:

Buna, incearca pe Youtube sunt diverse canale ce te pot ajuta sa iti imbunatatesti vocea si cum sa legi cuvintele in engleza mai bine; uite un exemplu aici: https://www.youtube.com/watch?v=Jn_IIOyTr_A&t=81s

Multa bafta!