| anonim_4396 a întrebat:

Salut din nou:))o noua intrebare; ce parere aveti de:
http://www.samsung.com/....../index.idx
cine il are?;;)ce minusuri/plusuri are? mi-lati recomanda? daca nu, altceva, in jur de 3-4 mil, tot touchscreen:D
multumesc celor care ma >ajuta:D

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Putin deplasat de intrebarea ta, dar parerea mea este ca nimic nu se compara cu un Ipod ca si claritate de redare, autonomie, rezistenta, etc.
bafta

p. s. despre samsungul acela, pot spune doar ca arata impresionant ca si aspect, dar playerele tind sa fie tinute in buzunar, brutalizate, etc... mie sa nu crape cam repede touch'ul, sau sa se zgarie - iar piese pentru asa ceva de schimb nu cred ca sunt foarte la'ndemana...
bafta

1 răspuns:
| ThinkPinkBb a răspuns:

Eu zic sa nu-ti iei cu touch "bicaz" se poate strica usor...ma rog, faci cum vrei... dar asta e sfatul meu, e misto ca designwinking