| PyRoMaNc3r a întrebat:

Salut, era o manea pe Youtube, gen acum 10 ani in care era un "amarat" cu o icoana in mana si canta ceva "D-zeu" daca ma poate ajuta cineva pls...(pentru mama mea)

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

"gen"? Ce e cu voi ma amaratilor in gramatica? Vai de curu vostru de inapti! Vrei manea? intra dracu pe Youtube si pune-ti mintea la contributie boule! Le vreti raspunsurile pe tava?
La munca cu tine tigane!

| 500067790 a răspuns (pentru mudokins78):

Scopul site ului e acela de a ajuta și de a fi ajutat la rândul tau așa că dacă nu stii nu mai răspunde aiurea. Sunt mulți care au problema de a folosi "gen" când explica ceva și asta nu îi face proști. Incerci să te dai destept dar și tu te-ai exprimat ca un țăran.

| mudokins78 a răspuns (pentru 500067790):

Jau că te tau bre!