| Anonimualadinparc a întrebat:

Salut,era o muzica mai veche cu un video facut pe pc, erau niste oameni la un concert pe o insula.
Nu era in eng, nu mai stiu cum se numea si chiar vreau sa o gasesc.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pe mine m-ai pierdut la faza era o muzica mai veche cu un video facut pe pc, video facut pe PC in traducere libera sa inteleg ca inseamna un videoclip animat?
Singura trupa care imi vine in minte si are toate videoclipurile animate este trupa GorillAZ, prima si singura trupa VIRTUALA din lume!
Nu garantez ca la asta te-ai referit dar la cate detalii ai dar, adica putine, asta mi-a venit in cap acum.
https://www.youtube.com/user/gorillaz/videos