| anonim_4396 a întrebat:

Este careva pe aici care ar fi interesat sa mearga la concertul Slipknot? Si inca un lucru. Sunt o persoana introvertita si nu as vrea sa particip prea mult la tipat sau dat din maini, as vrea doar sa ascult muzica undeva in spate. Din proprie experienta credeti ca se poate sa stati locului fara sa fiti calcat in picioare la un asemenea concert?

1 răspuns:
| JustStitch a răspuns:

Da eu as vrea sa particip, si eu sunt puțin introvertit happy