| anonim_4396 a întrebat:

Imi pueti zice si mie unde gasesc muzica indiana clasica pe net? am nevoie de muzica pentru o prezentare si candva am gasit dar l-am pierdut si acum nu il mai gasesc. Sper ca stiti voi ceva siteuri.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Am precizat ca vreau muzica i ndiana clasica... adica muzica aia pe care o canta "bastinasii" idieni la instrumentele lor facute din cine stie ce materiale. Oricum mersi de raspunsuri dar astept altele in continuare.

| virus5381 a răspuns:

Am regasit site-ul dupa 2 ore de searching am gasit http://chandrakantha.com/articles/indian_music/folk_music.html daca va intereseaza :D.

| mariaWoW a răspuns:

Http://www.muzicaindiana.com/ iar daca nu merge copiaza numele si pune-le pe you tube. Sper ca te-am ajutat.Bafta!