| Klaoody15 a întrebat:

imi puteti spune va rog frumos un program care face MP3 sunetele. Am gasit un video cu remixuri de dubstep pe youtube. Nu vreau videoul. Ci doar melodia. Exista un program de conversie... ceva? dau funda! multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Intra aici: http://keepvid.com/ trebuie sa ai JAVA instalat, bagi linkul la youtube acolo unde iti scrie for example, astepti sa se incarce si iti va aparea mai dedesubt in ce formatvrei sa descarci, flv, wma, mp4, mp3, iti alegi formatul dorit si astalavista baby:P