| sparklingqueen a întrebat:

Salut! Intrebare conversationala.Care e melodia voastra preferata? Care v-a inspira o stare de bine si va face fericiti?

6 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

N-am o melodie preferata, din fericire. Din cand in cand ma tot obsedeaza o melodie noua si tot asa. Acum in perioada asta imi place respectiva:
https://youtu.be/I6Jjf_MLDsw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune că e doar una.
Îmi place, de exemplu, "La cita" a lui Jeremias; "In the air tonight" a lui Phill Collins.
Ambele îmi dau o stare de relaxare, de liniște interioară. ❤

| MyNameisEduard a răspuns (pentru anonim_4396):

Am multe melodii care îmi dau o stare de bine dar preferata mea este Mama's House de Push Baby.Ți-o recomand să o asculti, poate îți place happy

| OmBanal33 a răspuns:

Timpul trece, oamenii se schimba, pot spune cateva melodii pe care le-am retinut:
Hideaway - Kiesza
A place without no name - Michael Jackson
In the Air Tonight - Phil Collins
Sua Cara - DJ Snake
One Dance - Drake
Cam orice de la Jay Lumen
Subcapati - Colind
Cel mai bun prieten - Irina Rimes
Would you ever - Skrillex
Butterflies - Skrillex
Multe, acum astea mi-au venit pe moment.

| UltraSoundSound a răspuns:

Melodiile care îmi oferă o stare de bine sunt:
Oh My God, Can I Get It, Rolling in the Deep, Hometown Glory, Chasing Pavements - Adele
New Rules, Levitateing, Blow Your Mind, One Kiss - Dua Lipa
Teenage Dream, California Gurls - Katy Perry
Best Song Ever, No Control, Perfect, Temporary Fix, Live While We're Young, Midnight Memories, Alive, Little Black Dress - One Direction

Stiu că am foarte multe piese... dar asta e laughing

| DAndraM a răspuns:

Melodii care mă relaxează sau îmi oferă o stare de bine:
I'll be good
To build a home
Change (de NF)
The hill I will die on (De Alec Benjamin)