| andreiscripcaru a întrebat:

Salut!
Justin Bieber lucreaza undeva? Adica gen, cu ce casa de discuri a semnat si are contract?

Răspuns Câştigător
| andreea2346 a răspuns:

Salut,Justin Bieber este mai nou sub casa de discuri HYBE, care a cumparat casa de discuri ITHACA HOLDINGS.El este sub Ithaca dar cum HYBE a cumparat Ithaca, Justin este automat si sub HYBE

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte am citit pe Wikipedia la datele personale se pare că a semnat/are contract cu casele de discuri Island și Def Jam Records.