| iQuestion a întrebat:

Salut la toata lumea, acum cateva zile eram pe facebook si din intamplare am pornit un video in care il arata pe Florin Salam. Era o melodie atat de frumoasa, dar am cautat pe youtube niste versuri din ea si nu o gasesc, nu imi dau seama care este. Si ma intrebam daca nu cumva stiti melodia dupa ce va arat cateva versuri pe care le auzeam in ea, melodia era un live la o nunta cred si artistul spunea ceva de genul: Doamne, fratii mei stau la masa bea mananca si la mine nu se uita, de ce banii i-au schimbat, ultimul vers cu banii cred ca asa zicea, nu am apucat sa ascult foarte bine melodia, deci daca cineva stie cum se numeste va rog sa imi raspundeti, o caut de atunci. Multumesc si o zi buna tuturor.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăă:-?
Posibil asta?
Are versurile care le-ai scris dar idk...
Nicolae Guță -La fereastră stau și plâng https://www.youtube.com/watch?v=aQZUtIeGgv4

*Era o melodie atat de frumoasa*;))

| iQuestion explică (pentru anonim_4396):

Nee, Salam era nu Guta, si da laughing era foarte tare melodia, ma regasesc in ea si de aia imi place happy, mai astept poate o stie cineva :d

| anonim_4396 a răspuns (pentru iQuestion):

*Aide* capu" meu =))

http://i.imgur.com/0K0x8kb.jpg

Imi pare mie sau este aceeasi melodie cantata de ambii? :-?