| Adriana_7418 a întrebat:

Salut la toti! Am o rugaminte la voi. Povestitimi va rog povestea vostra de dragoste.De nu de mult am inceput sa scriu versuri dar nu am trait o poveste de dragoste ca sa scriu o piesa mai frumoasa.Va rog! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andre13 a răspuns:

Povestea mea de dragoste e complicata :X
Totul a inceput cand am vrut sa ajut o prietena sa se vada cu un baiat...
am fost nevoita din dorinta de imi ajuta prietena sa ma combin cu un baiat
dar eu nu simteam nimic pentru el...
Cand m-am despartit de el
dupa 2 saptamani
am realizat ca-l plac
Intr. o seara pe net mi-a spus ca ii lipsesc si chestii de astea
Am Rugat o prietena sa vb cu el poate reusim sa ne impacam
dar din nefericire am afla ca el avea prietenaa crying
Am Plans mult pentru el si tot timpul cand il vedeAm mi se trezeau toate sentimentele pentru el sad
In finAL mi-a trecut...
dar el.
va ramane mereu in inima mea love struck

Daca ti-am fost de ajutor... Fundaa love struck

2 răspunsuri:
| Last1 a răspuns:

Incearca sa te indragostesti

| FlyingSparkle a răspuns:

De 2 ani plac un baiat atat de mult, nu stiu daca el ma place si chiar as vrea sa stiu, dar problema adevarata este un alt baiat care a inceput sa ma placa anul trecut si inca cred ca ma place pentru ca asa imi zice. chestia e ca si eu am inceput sa am sentimente pentru acel baiat si vorbim foarte mult in fiecare zi, despre orice. dar baiatul pe care l-am placut de 2 ani nu prea da semne ca ar vrea sa stea langa mine sau altceva, deci e complicat sad sper ca te ajuta asta big grin