| MonyMoniq a întrebat:

Salut looome, acum stiu cum sa descarc muzica de pe youtube, am descarcat, dar nu mai stiu ce melodii sa mai caut.imi puteti spune melodii(cum se numesc) dar sa fie frumoase(de ori care, nu cont)

2 răspunsuri:
| Freakada a răspuns:

Mony intra pe youtube apasa pe o melodie...si dupa poti sa intri din melodie in melodie ...asa gasesti cea mai multa muzica, le si sortezi in acelasi timp. iei ceea ce iti place happy

| MonyMoniq explică (pentru Freakada):

Da dar vreau sa-mi spuneti nume de melodii de exemplu de u tv,