| RUDOFL4X4 a întrebat:

Salut m-am apucat de cantat am scos primul demo si nu suna chiar asa de rau am 14 ani am vocea cam groasa(cat e posibil ca fumez) am versuri bune dar nu gasesc program de inregistrat vocea cum trebuie adica fara bazait sunete de fundal etc poate cineva sa ma ajute?

1 răspuns:
| alexxaalexxaa a răspuns:

POi de obicei chestiile astea sunt specializate...trebuie un studio sau ceva de genu`am si eu o prietena care face de-astea si merge la un studio special. 100 ron /melodie inregistrata