| ValentinPMmarius3821 a întrebat:

M-am saturat sa am reclame de la Youtube asa ca m-am hotarat sa-mi cumpar pachetul premium ( 22 lei ). Dupa accea mi-a aparut o oferta cu premium music (+4lei).Cand dau pe Youtube la achizitii imi apare Youtube premium (26 lei) si music premium (22 lei). Insa cand dau sa ma uit la pretul total imi apare ( 26 lei ) si pachete de upgrade. Am incercat sa dezactivez music premium, insa nu functioneaza. Functioneaza doar la Youtube premium. Deci, cat trebuie sa dau in total? Pretul de la achizitii (26 cu 22) sau pretul abonamentului invidual (care este de 26 de lei)? Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Mai bine un addblock și așa zboară reclamele de pe Youtube și adblocul poate fi folosit când vrei să nu ai reclame și poate fi pornit și dat când vrei tu.

1 răspuns:
| Comisaru_Gabi_1968 a răspuns:

An locul tau as renunta la pachetul premium si la adblock, caci ingreuneaza vizionarea. Si as instala browserul Brave, are adblock incorporat si scapi de reclame de pe toate site-urile, inclusiv Facebook.