| Floreenofficial a întrebat:

Mi-ar placea sa devin compozitor/ textier de melodii, aveti ceva idei cum ar trebui sa actionez, ce ar trebui sa fac? De multe ori mi- am zis ca pot compune mai bine cand ascultam muzica decat versurile fara logica pe care le auzeam.Au trecut 3 luni din acest an si nu am compus nimic pentru nimeni desi ma gandesc la asta de ceva timp! Daca aveti idei despre ce ar trebui sa fac, va astept cu drag si bineinteles acord si

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Scrie tot ce-ti vine in minte, inspiratia iti poate veni de oriunde, nu ai nevoie de pregatire daca esti talentat.

1 răspuns: