| zzzClaudiu a întrebat:

Mi s-a dezvoltat o pasiune asupra muzicii folclorice si de petrecere. Mi-ar placea sa incep sa cant la orga, insa nu am cunostinte teoretice asupra domeniului. Totusi mi-as da interesul in ceea ce ma priveste. Se poate invata fara sa ai cunostinte, practic de la 0? As dori si niste sfaturi, si niste calitati de care am nevoie.

1 răspuns:
| cyupaku a răspuns:

Incearca la scoala populara de arta si acolo gasesti indrumarea necesara