| DushulRece a întrebat:

Partituri pentru pian cu note muzicale pentru melodii de la holograf? Am cautat dar nu am gasit, nu cum sunt pe tabulaturi.ro, o partitura cu notele propriu zise? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mikys99 a răspuns:

Heyy Buna.Mi-as fi dorit foarte mult sa te ajut insa in afara de cele de pe tabulaturi.ro nu mai sint(((Eu am invatat 7 ani la pian si special am incercat ""Primavara incepe cu tine""Holograf si am luat la auz..Incearca si stiu sigur ca ti se v-a primi.Bafta si daca iti reuseste pune pe net, ca sa poata sa se bucure si altcinevawinking