| anonimathebest a întrebat:

Salut, peste doua saptamani voi merge la ziua unei colege si vreau sa stiu ce muzica i s-ar potrivi firii sale. Ea implineste 10 ani, este o fire desteapta si amuzanta.Va rog mult sa imi raspundeti caci ii voi face un sidiu. Dau Fundita celor mai faine melodii!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi dane genu si spune-ne daca asculta muzica de dragoste. etc.

| Bubiko a răspuns:

Te sfatuiesc sa-i faci un CD cu melodii cu Hannah. Si muzica pentru copii. Depinde. eu nu-i stiu gusturile.

| anonimathebest explică:

Asculta pop sau Rock

| delia_7275 a răspuns:

Cred ca muzica pop tip hannah montana sau selena gomez i s-ar potrivi mai bine

| Smile<33.! a răspuns:

Hannah Montana!rolling on the floor
Ie clarrr!big grin.

| anonimathebest explică:

Merci! Acum am facut un cd cu vedete disney! V-as da la toti fundite, dar am doar una! iI VOI DA LUI ELENA