| Mike66Danger a întrebat:

Salut prieteni! care dintre voi stie numele melodiei de la reclama orange?

Răspuns Câştigător
| karina_6315 a răspuns:

Daca zici de cea cu intarziatul la premiera e asta Upside Down de Paloma Faith tonguewinking

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Angus and Julia - Stone happy

| bingbang_2869 a răspuns:

Depinde care, ca sunt atatea reclama de la orange...Ar trebuie sa dai un link de youtube ceva... Daca te referi la aceasta reclama, http://www.youtube.com/watch?v=KO2Cxdy6FT8, atunci piesa se numeste Pearl and the Puppets  - Make me smile. Multa bafta!

| andreiyo50 a răspuns:

Jason Mraz - I'm yours