| BieberJackson4ever a întrebat:

Salut prieteni! Mie imi place foarte mult sa cant, iar profesoara de muyzica mi-a zis sa aleg 6-7 melodii.Am ales vreo 5, dati-mi si mie idei de melodii mai usoare dar ritmate ale artistilor cunoscuti.

7 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Incearca din repertoriul romanesc mai vechi gen Akcent/Voltaj/Animal X < - - Sunt cateva melodii mai usoare.

| Dumnezău a răspuns:

Chiar nu cred ca vreo cineva vrea sa-ti auda vocea cat tu esti fana unui vierme muzical.Si,nu suntem prietenii tai!

| BieberJackson4ever explică (pentru Dumnezău):

Si eu nu cred ca ma intereseaza ce crezi despre care cantareti imi place mie inteles? Daca nu vrei sa raspunzi la intrebare fugi cu coada intre picioare de aici.Capito?

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru BieberJackson4ever):

B-itch Please, parerea cuiva care asculta Bieber e nula din start.Nu meritati nici sa se consume un glont si 12 secunde cat va ia sa muriti, pe voi.Raspund la ce vreau, curvistina mititica plina de fite.Nu mai fa pe printesa, ca o dai in penibil.

| BieberJackson4ever explică (pentru RockinLife):

Si ce te intereseaza pe tine ce nume am, e o tara libera intelegi? Si da stiu italiana si nu e gluma, am crescut in Italia pana la 10 ani, si ce daca ascult Justin Bieber? E viata mea si fac ce vreau, degeaba il jigniti sau pe mine pentru ca nu ii ascult pe cei care ma vorbesc de rau.Totusi eu iti respect opinia pentru ca ii inteleg pe ceilalti.

Răspuns utilizator avertizat