| Flar3 a întrebat:

Salut prieteni! Stie cineva sa imi spuna ce melodii s-au transmis la DigiFM intre orele 18:00 si 19:00, astazi? Am auzit o melodie si nu mai stiu ce avea in versuri, doar un singur lucru imi mai amintesc:" You can use that..." si de aici nu mai stiu. Pls ajutor, ofer funda!

2 răspunsuri:
| Koder a răspuns:

Salut. Poti cauta aici melodiile difuzate intre orele specificate de tine.

https://myradioonline.ro/digi-fm/playlist/pagina/9

| Flar3 explică (pentru Koder):

Mai stiu ca o voce feminina canta. Si nu, nu am gasit melodia pe site sad