| helpu a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii pe care pot sa le cant la chitara big grin. Sa aiba un grad de dificultate mai scazut ca sunt incepator big grin Va rog! big grin

4 răspunsuri:
| TheLittleReaper a răspuns:

Poți încerca de la trupa The pretty reckless :"you","zombie","just tonight"

| roxy1direction4ever a răspuns:

Torn de la One Direction sau aproape orice de la ei. Daca vrei linkuri si mai multe melodii spune-mi!

| ClausBBC a răspuns:

Uita-te la video-ul asta... poti sa inveti si de la el cate ceva...http://www.youtube.com/watch?v=UIZiGFdtO7g