| FlorinCatalin95 a întrebat:

Stie careva cum o chema pe acea fata de vreo 12 ani care canta si facea furori pe YouTube? Era Moldoveanca si blonda, au fost multe scandaluri care au avut legatura cu ea. Cine imi zice cum o chema, are funda.

Răspuns Câştigător
| NicoletaEmanuelaBulai a răspuns:

Cleopatra Stratan e bruneta, nu te lua dupa ei. Tu cu siguranta vorbesti despre Iuliana Beregoi. Are melodiile Vina mea, Generatia Z, etc

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cleopatra Stratan, fiica lui Pavel Stratan.
Piesa ei "de rezistenta a fost "Ghita", cu peste 50 milioane de vizualizari.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Https://elldor.info/......-cu-inima/
Nu mi se pare blondă.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

La varsta de 3-4 ani a fost blonda-satena:
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51jNSONplLL._SX355_.jpg
Acum este inchisa la culoarea parului:
http://spynews.ro/......atan-5.jpg

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Spune de o fata de 12 ani nu de 4 ani.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Cleopatra Stratan si acum este cantareata, cu toate ca a trecut deja si de 20 ani.
Cu toate astea, si acum are in repertoar piesa "Ghita".
#FlorinCatalin95 probabil )probabil si el nascut in "95) a vazut-o in acest interval candva si a retinut-o ca avand (atunci) 12 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Bula, beuși ceva, vere? Are 16 ani. Nascuta in 2002 octombrie 6.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Pai, de beut am beut... laughing
Dar singura fetita moldoveanca care a facut furori pe Yt a fost ea. happy
Nici eu nu am capul prea limpede, dar nici cel care a intrebat nu stiu la cine altcineva se putea gandi...

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Asa e. Este cea mai cunoscuta pustoaica cantareata din Rep. Moldova.

| Katte a răspuns:

Iuliana Beregoi?

| IvyOlivia a răspuns:

Cred că este Iuliana Beregoi.