| mototoleamariuseugen28 a întrebat:

Salut,stie cineva dacă pot găsi în Constanta vreun magazin de unde pot cumpăra CD-uri cu muzica rock/metal de la trupe precum Metallica,Megadeth, sau ACDC?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Pe mircea, vizavi de U.M.C., lipit de terasa restaurantului "Toscana", exista un magazin "mixt" - librarie si magazin de muzica. Nu am trecut de multisor prin zona, nu mai stiu daca exista, dar merita incercat. Daca nu, vorbeste cu baietii de la Club "Phoenix", "13" sau "Doors", ei te ajuta sigur!

| Lostlyric a răspuns:

Nu stiu ce magazine exista in Constanta dar, la nivel de tara, daca intri in Carturesti, ai viniluri si CD-uri cu muzica lor ...si multe altele. Cam old school... happy