| RobertyOz95 a întrebat:

stie cineva niste muzica usoara mai veche din anii 80, 90. cele mai tari hit-uri ale anilor 80 si 90 daca stiti. si un link de unde le pot descarca va rog. multumesc.

2 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Imtra la mine in playlist si vezi doar o mica parte din ceea ce am mai ales ca mp3-uri,la greu.un site pentru mp3 gratuit si foarte bun pentru muzica anilor 90 este www.90s-dance-hits.com.ai toate hiturile posibile din anii 90 si multe melodii mai rare, foarte bune din acea perioada.succes.