| Aditzaaaa a întrebat:

Stiti de unde as putea sa-mi cumpar albumul One Direction-Up all night? A aparut pe 22 martie in Romania, dar nu-l gasesc. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Iar one direction? yawn

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Doar pentru ca tie nu iti place sau te plictiseste nu inseamna ca altora nu, asa ca mai bine tine-ti parerile pentru tine.In fond toata lumea are opiniile lui da` nu trebuie sa le faca mereu publice

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ca eu mi-am facut-o!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Ahm, am vazut si eu, de aia te-am atentionat. Unora poate nu le convine, cum cred ca nici tie nu ti-ar conveniwinking

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi convine emoticonul ala. I don't want to see; nimic altceva.

| LexieD a răspuns:

Albumul s.a lansat in Marea Britanie si Irlanda pe 11 noiembrie 2011. Abia pe 20 martie 2012 a aparut si in restul Europei, America, etc. Albumul poti sa il iei din strainatate(eu asa am facut, l.am cumparat din Anglia si atunci mi.am cumparat si cartile) sau de pe amazon.com.