| SakuraHaruno4348 a întrebat:

Salut! Știe cineva cum se numește melodia creștina ce avea un vers "Cum a trăit Isus, fără Coca cola". Este o melodie a copilăriei mele, o aveam pe caseta dar nu o găsesc de ani intregi. Nici Shazam nu găsește. Am încercat sa caut pe google și nimic.

4 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Ești sigură ca e o melodie creștină? Versul ăla sună de parcă își bate joc de Domnul Hristos

| SakuraHaruno4348 explică (pentru CostinAlamariu):

Se referea cum Isus a trăit fără toate chestiile pe care le avem in ziua de azi, mașini, bani, etc și cum el trăia sa iubească oamenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie cu versul acela o consideri tu creștină? raised eyebrows