| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva minute am auzit o melodie la radio (pro fm) care banuiesc ca era noua fiindca nu am mai auzit-o happy..era cantata de un baiat iar ritmul era putin mai slow. am retinut doar inceputul si sfarsitul refrenului: "vad cum ma privesti in ochi...dar vor ramana doar priviri si atat". stie cineva despre care e vorba?

Răspuns Câştigător
| Pheonyx a răspuns:

Buna, uite cred ca melodia pe care o cauti e aceasta http://www.youtube.com/watch?v=saJLEZNPgpg (e super melodia)

1 răspuns: