| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile am auzit o melodie la club si nu stiu cum se numeste refrenul suna cam asa `Hick a lttle bit`si repeta aceste versuri de mai multe ori...

Dau Funda celui care ma ajuta!

P.S. :nu criticati engleza mea ca nu prea intelegeam bine ce spunea.

2 răspunsuri:
| xlr1993 a răspuns:

Salutare! Încearcă sa îți amintești linia melodica si folosește http://www.midomi.com pentru a căuta piesa. Daca nu o găsești te rog încearcă să-ți amintești un vers-doua in plus.

| Refl a răspuns:

Nu put m-am dat cu capul de pereti si tot ore intregi ni reusesc sa mi-o amintesc sad