| Skiipper a întrebat:

acum cateva zile am auzit o melodie la radio care mi-a placut foarte mult in care canta un tip in engleza iar reflenul ii canta o fata cu o voce subtire in indiana iar in refren se regasesc si cuvintele "ya habibi ya allah"... puteti sa imi spuneti cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| Ionut_Iulian_1991 a răspuns:

Akcent - I'm Sorry asta cred cae melodia cel putin pe asta o cautam si eu...http://www.youtube.com/......ttp?/watch

4 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-cpPMsLJCOg si melodia se numeste Play&Win - Ya Bb. Funda!

| Skiipper explică:

Regret dar nu este aceasta ...melodia despre care vorbesc e mult mai noua ca aceasta. sorrywinking

| Ionut_Iulian_1991 a răspuns:

Salut... si eu caut melodia astalaughing