| BujuIonel a întrebat:

Acum cateva zile am fost invitat pe o piesa si vreau sa va dati si voi cu parerea, daca va place mesajul si daca cine asculta poate invata ceva. Astept raspunsuri!

Piesa: https://www.youtube.com/watch?v=J1KrHusB7Zs

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu a inteles lucrul asta deja, foarte putin probabil sa inteleaga doar din aceata melodie. trebuie sa cauti constant ca sa intelegi lucruri, sa te preocupe... sa vrei sa intelegi.
poate ca cei care vor intelege intr-o zi, va fi prea tarziu pentru ei

| BujuIonel explică:

Rob eu incerc sa transmit un mesaj, cine il intelege e foarte bine, cine nu iar.Dar cine intelege ma bucur ca l-am facut eu oarecum sa inteleaga.