| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani
Locuiesc în Focşani şi aş dori să aflu dacă am voie cu unul din parinti la un club de acolo.
De ex am fost odata singur la Appolo şi m-a lăsat dar atunci era balul bobocilor (nu s-a organizat acolo doar ca ne-a lasat sa intram)

3 răspunsuri:
| Kpopmaster a răspuns:

Pai vo lasat sa intrati ca balul era organizat de adulti si oriunde in lume in conformitate cu legea fiecarei tari este interzis minorilor

| Unanonimdepetpu a răspuns (pentru Kpopmaster):

Traim in Romania! Cred ca ai uitat asta.

| radudaniel56 a răspuns:

Du te cu prietenii la club, daca e plus 18 in cel mai rau caz dati mita la bodyguard, dar vezi nu te duce într-un club in care sunt multe incaierari si satre de tigani(nu s rasist dar hai sa fim seriosi astia incep scandalurile de fiecare data)