| Danyesf a întrebat:

am auzit de ceva vreme o melodie nu imi mai aduc aminte cum se numeste dar mi-a ramas un vers in minte si chiar as aprecia daca m-ati ajuta versul suna asa :

Ami e o fata cu still sau cam asa ceva cine poate sa ma ajute sa imi lase lick cu melodie pe youtube happy sau numele melodiei

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1Ctw0FohUJE
Asta e? :)

3 răspunsuri:
| Danyesf explică (pentru MiruD):

Nu nu este asta :-|
mersi ori cum happy

| Danyesf explică (pentru MiruD):

Multumesc dar nu este asta, avea un vers in melodie ceva de genul "Ami e o fata cu still " si o interpreteaza o fata.