| Al3x123 a întrebat:

am auzit de curand o melodie de genul ( MANEA ) si melodia era ceva de genul acesta " Vanessa iubirea mea " sau "Vanessa nevasta mea". Dau FUNDA + un cadou din partea mea pentru cel ce imi poate spune cum se numea sau cine imi poate gasi aceasta melodie.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fredi69 a răspuns:

Am auzit-o intr-un video d-alu' codrin cand a fost la mare si s-a imbatat XD. (https://www.youtube.com/watch?v=2SQGy8ukE8k florin salam- Georgiana mea puterea mea)

1 răspuns:
| Al3x123 explică (pentru Fredi69):

Multam fain happy