| NeGaTiwE a întrebat:

am auzit o manea foarte veche, veche, gen kamarad, țin minte doar refrenul in care zicea ii place sa simtă în ah ah ah, deci ultima panarama de melodie de atunci, daca aveți idee de ea, sunt curios cum și cine o canta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicky YaYa si Valentino - Fata lu' tata?

| Mirunaa22 a răspuns:

Daca sti ritmul si poti sa o canti cat de cat incearca pe shazam. Poate nu o sa o gasesti, dar iti poti incerca raspunsul

| NeGaTiwE explică (pentru Mirunaa22):

Eh, chestia ii că am incercat la momentul respectiv cu shazam și nu a mers, și melodia era și de pe o casetă deci îți dai seama, și nu știa nimeni melodia