| anonim_4396 a întrebat:

am auzit o melodie in limba turca la un club.Nu stiu cine o canta, dar stiu ca unul dintre cuvintele prezente in versuri este aşk.Am incercat sa caut melodia scriind doar acest cuvant, dar nu merge.Este o melodie de club,pe care se poate dansa, nu este trista.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| ImUnlord a răspuns:

E cumva melodia "kiss kiss"? Da un search tu, mi-se buguieste cand intru pe YouTube...

| AnnieBarbut a răspuns (pentru ImUnlord):

Nu,accea e o melodie mai veche.Aceasta este actuala.Am o inregistrare cu ea.Am incercat pe Shazam, dar in zadar, nu o gasesc