| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

Am auzit o melodie la radio si era ceva de genu`: I give my love for you...nu mai stiu sigur cum era, dar vocea celui ce canta semana cu a lui Smiley...nu era o melodie disco, ci o melodie mai relaxanta happy

dau funda celui/celei ce imi zice cum se numeste melodia happy >: puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LwBm0AGyQNk-->When I Give My Love (This Time) - Phyllis Hyman

| ASDSM a răspuns:

Pai nu stiu exact despre ce melodie e vorba dar poti afla daca stii postul de radio unde ai ascultat melodia si te duci pe google scrii numele postului de radit si top(trebuie sa aiba un top al melodiilor)

| TheYonutz19 a răspuns:

Poate e una din astea:
Liviu Hodor feat. Mona - Sweet Love
Keo feat Ft. Ralflo - Give me your love