| ROtony a întrebat:

Salut TPU
am auzit o melodie saptamana trecuta la radio 21 cantata de eminem... canta melodia cu o fata(fata canta refrenul) melodie e mai speciala pentru ca se apropie mai mult de dance decat de rap. Ms anticipat

7 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-_oLfC5Z_Ys&ob=aN
Nu'i Eminem, dar sper ca'i asta.

| FrEeBoY a răspuns:

Eminem feat rihanna - love the way you lie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta? http://www.youtube.com/watch?v=lp02kRM-xgU

| Ade2309 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VA770wpLX-Q asta era cumva? (incepe in jur de minutul 2.45)

| ROtony explică:

Nu e nici una si sunt sigur 100% ca e eminem... si repet e mai mult dance decat rap

| ROtony explică:

Nu e nici una dintre variante sunt 100% ca e eminem si piesa e mai mult dance decat rap